Úvodní stránka  »  Naše služby  »  Fotovoltaika a solární ohřev  »  Postup instalace

Postup instalace

Vlastní rozhodnutí o instalaci a velikosti FV elektrárny je zcela na investorovi. Všechny ostatní činnosti ohledně získání stanoviska o připojení, zpracování projektu, montáže zařízení, stejně jako zpracování a podání veškerých potřebných žádostí můžeme pro Vás zajistit.

Před zahájením instalace i při zapojování a spouštění fotovoltaické elektrárny je třeba provést několik základních úkonů. Především se jedná o:

  1. Kontaktujte nás, abychom stanovili výkon a technické podmínky realizace Vaší elektrárny.
  2. Pro zvolenou elektrárnu zhotovíme projektovou dokumentaci.
  3. Požádejte ČEZ nebo EON (dle bydliště) o vyjádření k možnosti připojení výrobny - distribuční společnosti jsou povinny Vás připojit, ovšem mohou si klást podmínky. Žádost vyplníme společně (žádost je zdarma, povinnost odpovědět do 30 dnů). Pomůžeme Vám vyplnit.
  4. Postavíme elektrárnu.
  5. Následuje elektrikářská revize části výrobny (náklady do 4000,- Kč nebo v ceně na klíč).
  6. Nechte si udělat výpis z rejstříku trestů a pokud jste měli nebo máte živnostenský list, nechte si udělat ověřenou kopii. (náklady do 100,- Kč). Jsou to doklady pro Energetický regulační úřad, pro přiložení k žádosti o licenci.
  7. Zažádáte o licenci (kolek 1000,- Kč, doklady pomůžeme vyplnit), po jejím udělení se automaticky stáváte podnikajícím subjektem (pokud tedy ještě nejste).
  8. Uzavřete smlouvu s distribuční elektrárenskou společností na dodávku energie (smlouva zdarma, podepsaná se navrátí do 30 dnů).
  9. Registrace u operátora trhu OTE,a.s.
  10. Měsičně inkasujete za vyrobenou energii od operatora trhu (OTE a.s.).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Reference

Kde všude nám svěřili důvěru

Nejčastěji hledáte

Co by Vás mohlo zajímat
Název:
*
info
Adresa:
*
info
Město:
*
info
PSČ:
*
info
Kontaktní osoba:
*
info
E-mail:
*
info
Telefon:
*
info
Počet bytových jednotek:
*
info
Výběr do fondu oprav měsíčně:
info
tj Kč/m2:
info
Uvažujete o regeneraci?
 ANO       NE
info
Název:
*
info
Adresa:
*
info
Město:
*
info
PSČ:
*
info
Kontaktní osoba:
*
info
E-mail:
*
info
Telefon:
*
info
Počet bytových jednotek:
*
info
Výběr do fondu oprav měsíčně:
info
tj Kč/m2:
info
Uvažujete o regeneraci?
 ANO       NE
info
Naše společnost patří mezi pružné a dynamické firmy, poskytující svým obchodním partnerům komplexní služby v oblasti poradenství v oblasti regenerací panelových domů a v některých navazujících činnostech. Našim hlavním cílem je pomoci investorům usnadnit proces technické přípravy, financování, získání dotací a technický dohled objektu. Společnost PANEL ONLINE, s.r.o. vznikla po dlouhodobé spolupráci jejích zakladatelů s CERPADem. Tato spolupráce se datuje od roku 2003. Naši pracovníci působí po celé ČR.